WenderEDU to miejsce stworzone z myślą o ludziach. Szkolenia, konferencje, goście to była codzienność za którą ogromnie tęsknimy. W tym trudnym czasie skupiamy wszystkie siły, by przetrwać, tak jak mówi film. Z tego powodu zachęcamy do zakupu voucherów.


Wybierz coś dla siebie lub Twoich bliskich.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że zdecydowali się Państwo wspomóc naszą walkę o przetrwanie.

Zespół WenderEDU

#wspierajlokalnie

#wspólnawalka

#będziedobrze

Zespół WenderEDU

WenderEDU to miejsce stworzone z myślą o ludziach.

Wybierz coś dla siebie lub Twoich bliskich.

Nie od dziś wiadomo, że "przez żołądek do serca". Także w biznesie. WenderCAFE zajmuje się przygotowywaniem przerw kawowych oraz cateringu na spotkania służbowe i szkolenia odbywające się poza WenderEDU Business Center. Oferujemy poczęstunek zarówno na kameralne imprezy firmowe, jak i duże eventy. Gwarantujemy najlepszą jakość serwowanych produktów oraz wysoki poziom obsługi kelnerskiej.

Wynajem apartamentów w centrum Wrocławia. Bazując na doświadczeniu w zakresie prowadzenia oraz obsługi WenderEDU Business Center, a przede wszystkim na opiniach naszych Gości, stworzyliśmy nowoczesne i komfortowe apartamenty. Wysoki standard wyposażenia zapewnia prywatność oraz pełną niezależność.

zadzwoń
zadzwoń

catering zewnętrzny
i wyjazdowe przerwy kawowe

wynajem apartamentów

na terenie Wrocławia

sala szkoleń online

sala multimedialna

WenderEDU to miejsce otwarte na ludzi i ich inicjatywy. Odpowiadając na aktualne potrzeby rynku, dbając o wspólny rozwój, proponujemy dodatkowe nowe usługi


Sala multimedialna to w pełni profesjonalne miejsce dla osób przeprowadzających usługi szkoleniowe zdalnie. Zapewniamy warunki techniczne dające komfort pracy, wygodę działania i świetny odbiór uczestników.

Szukasz miejsca do pracy zdalnej?

Chcesz prowadzić szkolenia online?

Nie masz do tego warunków?

zobacz więcej

hotel office

Nasze pokoje zaaranżowaliśmy jako wygodne miejsca do pracy. Home office w WenderEDU gwarantuje świetne warunki do pracy i spotkań online.

W domu ciężko pracować?

Potrzebujesz spokoju do pracy?

W domu nie możesz się skupić?

zobacz więcej

Weronika Wolender

+48 606 146 517

Szymon Wolender

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.To nic strasznego. Jeśli masz ochotę, sprawdź i dowiedz się więcej.więcej